Korniş Montajı

Kornişler her evde olan ve temel amacı perdeleri sabitleyip sürgülü şekilde kullanmamızı sağlayan raylı yapısıyla kullanım kolaylığı ve birden fazla perde asabildiğimiz ürünlerdir.

Korniş montajı evinizin dekoruna uygun olarak montajı yapılan kornişler tavana monte edilmektedir. Yeni bir eve taşındığımızda ilk gördüğümüz şey perdeler ve kornişler olacaktır. Bu durumda eğer evin kornişleri eski veya yıpranmış halde ise bir değişim yapmak şart olacaktır.

 Korniş montajınızı yaptırmak için bizi arayınız.

Korniş montajı, daha önce çok kez bu işi yapmış belirli bir pratiği olan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yanlış montaj edilen kornişler ağırlıkları taşıyamayacaklarından dolayı belli süre sonra kopmalar kırılmalara neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına profesyonel ekibimiz ile korniş montajı hizmeti veriyoruz.

Korniş Montaj Servisi

Korniş montajı asla dışarıdan bakıldığı kadar kolay değildir. Her işin belirli riskleri vardır. Montajın zor yanlarından biri de kurulumun uzun sürdüğü çalışmalardır. Kornişlerin montajını yapabilmek ve merdivenleri çıkıp gerekli montaj deliklerini açmak için matkabın kullanılması gerekmektedir. Bu kullanım esnasında matkabın ortalama 5 kilo ağırlığa sahip olduğunu varsayarsak montajı yapan personelin bayağı bir kol yorulması olacaktır. Kurulumunu yaptığımız kornişlere montaj garantisini veriyoruz.

Biz korniş montajınızı yaparken siz asacağınız perdelerin modellerini inceleyebilirsiniz.

Özel Ölçülü Korniş Montajı

Özel ölçülü kornişlerinizi taleplerinizi de dikkate alarak montaj ekipmanlarımız ile uyguluyoruz. Konut ve iş yerlerinde meydana gelen korniş sorunlarına çözüm üretiyoruz. Firmamızın personelleri talep etmeniz halinde sizleri ziyaret ederek montaj işlemlerini yerinde gerçekleştirecektir.

Kornişlerinizin montaj işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmakta olup yaptığımız montaj işlemine garanti veriyoruz.

Başa dön tuşu
Bizi Arayın